KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744064

nr 1474 4064

Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap. Olja på duk, 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juni 2022
kl 20:57:44

12/6 22:25:34 1      Vinnande bud